רוטשילד 79 ראשון לציון | לפגישת יעוץ: 03-964-7750

עלינו

עיצוב הבית או המשרד מתחיל אצלנו!

הרשו לנו לחלום איתכם! אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לעולם מלא אפשרויות, ומציעים לכם מבחר עצום של וילונות ופתרונות הצללה שיהפכו את ביתכם לבית החלומות.
וילונות ליאד היא היבואנית הבלעדית בישראל של מוצרי Vriesco - House of Happiness הולנד, Tex-Ind איטליה, ו- Gardisette גרמניה, הידועות בעולם בייצור וילונות איכותיים.
צוות היועצים המקצועי שלנו עומד לשירותכם. אנחנו עובדים עם מעצבים מובילים בתעשיה, ומשרתים לקוחות מוסדיים ופרטיים מכל רחבי הארץ.
לכל לקוח, קטן כגדול, אנו מבטיחים יחס אישי, מחירים נוחים, שירות ברמה גבוהה והתחייבות לזמן אספקה.
בנוסף, את הבדים המיוחדים שלנו ניתן להשיג בין השאר בחנויות מובחרות.

יצירתיות בכל פרוייקט
 
100%
וילונות מעוצבים, בשלל צבעים, סגנונות ודוגמאות
 
100%
פתרונות חשמליים
 
100%
איכות גבוהה בכל תפר
 
100%
פרקטיות ועמידות לשנים
 
100%
אחריות לכל מוצר ושירות
 
100%

שירותים מקצועיים!

יעוץ, תכנון ועיצוב פרוייקטים

חברות גדולות ומובילות בתחומן עובדות עימנו. מגוון הפרוייקטים בהם אנו לוקחים חלק גדול, כאשר המורכבות ודרישות הלקוחות משתנות בכל עבודה. פרוייקטים קצרים כוללים דירות לדוגמא ומשרדי הנהלה, ואחרים מתאפיינים בליווי שנתי ומתן מענה ללקוחות בגדילה ובשינויים תכופים, בין השאר בתי-חולים ומרכזי בריאות, עיריות וכו... מוזמנים להציץ בדף הלקוחות שלנו.

ליווי פרויקטים ושירות לקוחות

לאחר שלקחנו מידות וחשבנו על החלופות, בחרנו בדים ויצאנו לדרך. אנחנו מטפלים בכל פרט ושומרים על קשר הדוק עם האדריכל או מעצב הפנים, אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ולרוב עומדים ביעדים. זיכרו ששירתנו אלפי לקוחות, אז אתם בידיים טובות! אנו יודעים לזהות צרכים אמיתיים ולתת מענה לציפיות ולחלומות של כל אחד מכם, ומבטיחים להיות כאן ולתת תשובה לכל שאלה הרבה אחרי שסיימנו את הפרוייקט, שהרי רוב הלקוחות, פרטיים ואנשי מקצוע, עובדים איתנו במשך שנים. צרו קשר, אנחנו מחכים לכם.

תפירה במקום

כל הוילונות מבית ליאד נתפרים במקום תחת פיקוח צמוד להשגת רמות גימור ללא פשרות. כך ארבעים שנה של עשיה קפדנית ושמירה על סטנדרטים גבוהים. אילו וילונות נתפרים בבית ליאד?

אדריכלים ומעצבי פנים

ללקוחות שמגיעים אלינו עם סקיצה או רעיון, אנחנו מבטיחים מענה! ואם יש צורך, האדריכלים ומעצבי הפנים שלנו עומדים לרשותכם. לכל אחד שנים של נסיון ותיק עבודות עשיר. מיהם אנשי המקצוע שעובדים עמנו?

התקנות

התקנת וילונות הינה השלב האחרון בתהליך ומתבצעת על ידי המתקינים המיומנים שלנו. פרט לוילונות שיצרנו עבורכם, נתקין כל מוצר הצללה שקיים בשוק, עם שימת דגש לכל פרט ולנקיון! אילו פתרונות הצללה?