רוטשילד 79 ראשון לציון | לפגישת יעוץ: 03-964-7750

שרון אדר

העיסוק בתרבות , עיצוב ויצירה הוא חלק מהוויתי משחר ילדותי, יום ללא יצירה היה לתחושתי תמיד יום מבוזבז.

עיסוקי בעיצוב פנים ובאדריכלות החל בשנת 2000 במקביל לקריירה עשירה בתחום המוסיקה, כנגנית בתזמורת הקאמרית הישראלית ובמסגרות מוסיקאליות נוספות בארץ ובעולם. הופעתי על מיטב הבמות עם אמנים בעלי שם וזכיתי לחוויות של עשייה אמנותית ללא פשרות, שהם מקור לדוגמא והשראה לעיסוקיי היום.

עבורי, העיסוק בדיסציפלינות אומנותיות מגוונות בו זמנית הוא טבעי ונובע מהגישה ששפת האסתטיקה אחת היא. אותם כללים של קומפוזיציה, הרמוניה, צורה, קצב, צבע וטקסטורה הם אבני הבניין של כל צורות הביטוי האמנותי. השילוב והדיאלוג בין התחומים מכבד את הדמיון והשוני שביניהם ומשבח את התוצר המוגמר.

הגישה המנחה היא ראיית התמונה הכוללת על כל מרכיביה בהתייחס אל האדם הניצב במרכזה. מתוך כך, במקביל לשאיפה לשלמות מקצועית ניתנת תשומת לב מיוחדת לליווי הלקוח ושיתופו בתהליך היצירה.

המשרד מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים ובליווי הוליסטי של התהליך, הן בבניה פרטית והן בבניה מסחרית, הכוללת עיצוב משרדים וחללים מסחריים.

הליווי המקצועי מרמת הטיפול בהליכי הרישוי, דרך התכנון הקונספטואלי בראיה של בניה ירוקה תוך מתן דגש על עיצוב הפנים ועד להתייחסות לפרטי סטיילינג כמשלימים את גמר התהליך.

תגובות סגורות.